Realizace zahrady

Zavlažovací systémy


Trend moderních zahrad je zavlažování.


Možná že nedáte dopustit na svou konev, s níž zaléváte zahradu. Ale pokud potřebujete uspořit čas, vodu a i tak mít pravidelnou, přesnou zálivku, zkuste moderní zavlažovací systém.


Automatický zavlažovací systém se skládá ze zdroje vody z podzemního potrubního rozvodu, postřikovačů, elektroventilů, řídící jednotky a čidel. Systém řídí řídící jednotka, která spouští ucelené skupiny postřikovačů, které se zasouvají zpět do podzemních pouzder, takže při vlastním užívání zahrady nebo při jejím sekání se nemusíte nijak omezovat. Systémy zavlažování se snadno obsluhují a investované náklady se rychle vrací.

Především ušetříte čas, snížíte spotřebu vody na zálivku. Díky možnosti naprogramování spuštění závlahy můžete rostlinstvu na zahradě dodávat vodu v ideálním čase - můžete zvolit noční či ranní zalévání. Automatický závlahový systém zvláště oceníte o dovolené, kdy odjíždíte mimo domov. A díky systému srážkového a větrného čidla bude optimálně zavlažovat.

Zavlahu lze instalovat jak do nově zakládaných, tak i do starších zahrad.

Na základě Vašeho požadavku vypracujeme projekt s cenovou kalkulací závlahy.


Chcete využít naší nabídky? Kontaktujte nás na tel. (mobil): 731 646 793
Úplné kontaktní údaje najdete ZDE


zpět na úvodní stránku

© Realizace zahrady - Jan Šíbl www.RealizaceZahrady.com E-mail: info@realizacezahrady.com Mobil: 731 646 793 / Tel.: (+420) 517 385 307